Konut Projeleri

Günümüzde kaliteli bir konut yaşamına karşı artan talebi karşılayan MATA YAPI, konut projelerinde her daim yüksek kalite ve standartlara imza atan öncü firmalar arasında aktif olarak yer almaktadır.

Karma Projeler

Üst kalite konut, alışveriş merkezi ve Workinton gibi referanslı ticari açık alan iş merkezi projelerini de içeren çeşitli karma projelerde deneyim gösteren MATA YAPI bu alanda da marka değerini artırarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Otel Projeleri

Konaklama ve otel sektörlerinde St. Regis, bugün İstanbul’un silüeti arasında ikonikleşmiş şekilde yerine alan CONRAD gibi prestijli otellerin proje yönetiminde de başarı gösteren MATA YAPI, bu sektördeki edinmiş olduğu deneyimlerini ileride gerçekleştireceği projelerin teminatı olarak görmektedir.

Okul & Hastane Projeleri

Eğitimli ve sağlıklı toplumlar imar etmek için okul ve hastane gibi kamusal binaların, yapısal güvenilirliği olmazsa olmazdır. Bu tarz özel özen ve emek gerektiren kompleks projelerin içerisinde de yerini alan MATA YAPI, hizmetlerine yenilerini katarak yoluna devam etmeyi hedeflemektedir.

Kamu & Kültür Projeleri

Modern toplumlar, güvenilir kamu binalarının varlığı ile ayakta dururlar. Yapı alanında büyük bir yer kaplayan bu tarz özel komplex yapıları da içeren tesis ve merkezlerin inşaa ve imarında MATA YAPI her zaman tamamlayıcı bir yer almaktadır.

İş Merkezi Projeleri

MATA YAPI, Türkiye ve dünyadaki prestij yapmış birçok iş merkezini de içinde barındıran ofis kompleksleri ve kulelerin inşaasında hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyar.

Endüstriyel Projeler

Gelişen endüstriyel hayat, yüksek kapasite ve donanım gerektiren endüstriyel yapıların varlığını ön plana çıkarmıştır. Üstün deneyim ve donanımlı ekipleri ile MATA YAPI, sektörde başarılı projeleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Cephe İşleri