Vizyonumuz

MATA Yapı’nın vizyonu, Türkiye’de sağlamış olduğu güven ve başarıyı uluslararası platformlarada taşıyarak tüm projelerimize en iyi inşaat uygulamalarını entegre etmektir.

Stratejimiz

Başladığımız her yeni proje ve girişim için titizlikle bir süreç yönetimi yaparak, konut, otel, hastane, okul, iş merkezi ve endüstriyel projelerdeki uzmanlığımızı sürekli geliştirerek kendimizi farklılaştırmayı taahhüt ediyoruz.

MATA Yapı olarak, iş ortaklarımıza en üst düzeyde değer mühendisliği yaparak, kalite, zaman ve maliyeti optimum seviyede gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Bu stratejilerimiz sayesinde MATA Yapı büyümeye devam edecektir.

Öz Değerlerimiz

Mükemmellik: Gerçekleştirmiş olduğumuz projelerde ileri teknolojiler ve uygulanabilir pratik çözümler sunarak kalitede mükemmellik sunuyoruz.

Takım Çalışması: Çalışan her bireyimizin maksimum potansiyeline erişebilmesi adına karşılıklı saygı ve işbirliği konularında ısrar ediyoruz.

Dürüstlük: Güvenirlik, dürüstlük ve adalet kavramları vazgeçilmezlerimizdir.

Taahhüt: Sahip olduğumuz kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda kararlıyız.

Sürdürülebilirlik: Toplumun ihtiyacı olan çevre sağlığı ve güvenliği konusunda üzerimize düşen tüm paydaşları korumaya kararlıyız.

Son Projeler

TÜM PROJELER