Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Ahmet GÖMEÇ

Mata Yapı olarak hedefimiz, küreselleşen dünyada müşteri isteklerini ön planda tutan, güvenilir ve kaliteli hizmetler üreterek inşaat sektöründe aranan bir Türk firması olmaktır.

Mata Yapı olarak prensibimiz, dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz 1994 yılından bu yana ülkemizin dört bir yanında yüzlerce projeyi hayata
geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Mata Yapı olarak bizler, bugün hala devam eden projelerimizle ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.

Mata Yapı olarak projelerimizdeki hedefimiz, kalite hizmetler üretmek ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Yurtiçindeki başarımızı artık yurtdışında da sürdürmek istiyor ve başarılı projelere imza atarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşamak istiyoruz.

Süratle kalkınan ülkemizin gelecekte, şirketlerimiz gibi dinamik, şirket kültürü gelişmiş ve etik değerlere önem veren firmalara çok büyük büyüme olanakları sunacağına inanıyoruz. Bu inançla gerek iç gerekse dış pazarlarda ortaya çıkacak büyüme olanaklarını risk duyarlı firma politikamızdan ödün vermeden değerlendirerek inşaat sektörünün aranan, başarılı ve lider firmalarından biri olacağını öngörüyoruz.

Son Projeler

TÜM PROJELER